زمان ثبت نام آزمون مدرسه های نمونه دولتی توسط سایت آموزش سنجش اعلام میشود و دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل در این مدارس هستند میتوانند با اعلام شدن زمان ثبت نام در سایت وارد شوند و اطلاعات خود را وارد کنند. تحصیل در این مدارس جزو علاقه مندی های هر دانش آموز و خانواده اوست به همین دلیل برای رفتن به این مدارس تمام تلاش خودشان را میکنند. در این مقاله بیشتر میتوانید اطلاعاتی در مورد زمان دقیق ثبت نام آزمون کسب کنید. 

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98

در سال های اخیر، آزمون مدارس نمونه دولتی پس از پایان یافتن امتحانات نوبت دوم به صورت هماهنگ برگزار می شود. پیش بینی می شود که ثبت نام این آزمون که به صورت اینترنتی بوده با مراجعه به سایت اداره ی آموزش و پرورش محل تحصیل داوطلب صورت می پذیرد، در اواخر سال جاری (نیمه ی اول اسفندماه) آغاز شود و تا نیمه ی  فروردین ماه سال آتی ادامه یابد. شایان ذکر است که این آزمون به منظور پذیرش دانش آموزان در دو مقطع هفتم (دوره ی متوسطه اول) و دهم (دوره متوسطه دوم) برگزار می شود که یکی از شروط پذیرش در آزمون مدارس نمونه دولتی، داشتن اشتغال به تحصیل داوطلبان در مقاطع ششم (برای متقاضیان دوره متوسطه اول) و نهم (برای متقاضیان دوره متوسطه دوم) است. 

مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 

به منظور ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی، داوطلبان بایستی اطلاعات دانش آموزی خود را به همراه عکس در فرم ثبت نام وارد نمایند. توصیه می شود که همزمان با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه ی دولتی توسط اداره ی کل آموزش و پرورش هر استان، ابتدا فرم نمونه برگ ثبت نام آزمون (پیش نویس) را پر نموده و سپس از روی اطلاعات مندرج و مطالعه ی مشخصات و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه ی دولتی و همچنین رشته ی خود، اقدام به ثبت نام نمایید.
فضای هوشمند آموزش و مشاوره آزمون ,مدارس ,نمونه ,دولتی ,تحصیل ,دوره ,مدارس نمونه ,آزمون مدارس ,نمونه دولتی ,دوره متوسطه ,متقاضیان دوره ,آزمون مدارس نمونه ,مدارس نمونه دولتی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پت پو آموزش روبیک چهل سالگی انقلاب شهرفایل فارس ام پی تری موزیک یاس مطلب | Yas matlab چرا خرخاکی میگو خرچنگ را دریک گروه طبقه بندی می کنندgogo بیوگرافی مسعود مولوی ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد دهاقان عربی دوازدهم همه موجودات خشن بدند دانلود اهنگ از این دنیا میرم شاید فراموشت کنم،از امیر مفتاحی ایستادن توی صف به صورتطنز چگونه جق بزنیم يه شب ک بارون اومديارم لب بوم اومد پنچایدهنوآورانهکهرشتهبرقتجاریسازیشدهاند